Wemax Plus

Szafy Roletki Żaluzje Kuchnie

Dlaczego my?

 

 

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem INDECO.

 

Oferujemy profesjonanle wykonawstwo szaf, zabudowy, dowóz do klienta

 

Umożliwiamy zakup elementów do samodzielnego montażu

 

szafy wnękowe pod zabudowę Poznań, meble kuchenne na wymiar Poznań,

nowoczesne wnętrze, szafy przesuwne Poznań, garderoby Poznań

 

Witamy Państwa na firmowej stronie WEMAX PLUS. Od ponad 15 lat doradzamy i wykonujemy garderoby, meble kuchenne oraz różnego typu zabudowy na indywidualne życzenie klienta.

Wykonanie mebli pod wymiar: kuchni, szaf wnękowych czy garderoby umożliwia efektywne wykorzystanie przestrzeni. Jest to szczególnie istotne w pomieszczeniach na poddaszu gdzie "standardowe" meble często powodują zagracenie.

Oferujemy kompleksową obsługę: pomiar, przygotowanie projektu, fachowe doradztwo, dobór i sprzedaż materiału, transport i montaż na terenie Poznania i okolic.

 

Z pasją doradzamy, przywozimy i montujemy również różnego rodzaju wewnętrzne osłony okienne: roletki materiałowe, plisy, rolety rzymskie, rolety dzień i noc, wertikale, żaluzje, jak również moskitiery okienne na terenie Poznania i okolic. Posiadamy bobaty asortyment rolet i żaluzji dzięki czemu w każde wnętrze możemy wnieść niepowtarzalny urok.

Klientom, którzy sami majsterkują oferujemy elementy szaf do samodzielnego montażu.

Nasza oferta skierowana jest do Klienta, który poszukuje indywidualnych rozwiazań, fachowego doradztwa i wysokiej jakości materiałów.


Serdecznie zapraszamy do naszych punktów:

  •  Poznań, ul. Orkana 77 (w pasażu Leszczyńska)
  •  Poznań, Os. Rzeczypospolitej 1